Centra rekreacyjne

 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 18
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel w Czeskiej Republice w pobliżu zbiorników Novomlýnských. Ośrodek rekreacyjny i szkoleniowy, imprezy firmowe. Wielkość 76 łóżek, restauracja, hala kongresowa, fitness, sauna, parking strzeżony, taras letni, przechowalnia rowerów. Degustacja wina i inne usługi według wymagań klientów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.hotel-iris.cz  
nasze produkty: Hotel w Czeskiej Republice, Wellness weekend, Zakwaterowanie w Czeskiej Republice
Wysłać wiadomość Hotel IRIS
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Luksusowy rodzinny Hotel Panorama znajduje się w Rychnově nad Kněžnou w Górach Orlickich, na bardzo spokojnym miejscu na skraju miasta. W hotelu znajduje się restauracja, basen kryty, whirpool, sauna, 3 saloniki, letnia restauracja ogrodowa, boisko dla dzieci, parking.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hotel Góry Orlickie, Hotel w górach w Republice Czeskiej, Pomieszczenia do akcji i imprez firmowych, Zakwaterowanie w Górach Orlickich, Zakwaterowanie w Republice Czeskiej
Wysłać wiadomość Hotel Panorama
Penzion Nový Rybník

Penzion Nový Rybník

Całoroczne zakwaterowanie w Środkowych Czechach jest zapewnione w historycznych zabudowaniach rybackiego zajazdu, który został wyremontowany i zmieniony w pensjonat Novy Rybnik. Wspomniany pensjonat jest wyszukiwanym miejscem na zabawy weselne, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe, szkolenia i wycieczki szkolne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Tanie zakwaterowanie, Zakwaterowanie Środkowe Czechy
Wysłać wiadomość Penzion Nový Rybník
Hotel Formanka Hustopeče

Hotel Formanka Hustopeče

Zakwaterowanie w hotelu, usługi restauracyjne, zakwaterowanie na polu kempingowym, serwis i przechowalnia rowerów dla rowerzystów na ścieżkach rowerowych. Wypoczynek i sport. Szkolenia firmowe, rauty, degustacja wina, okazja do jazdy konnej, wędkowanie, spokojna okolica.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Zgrupowania sportowe
Wysłać wiadomość Hotel Formanka Hustopeče
Zdeněk Počta

Zdeněk Počta

Oferta zakwaterowania w ośrodku wypoczynkowym w Południowych Czechach w Luckovicích oraz w ośrodku wypoczynkowym Stedronin, następnie oferta zakwaterowania w osadzie chatkowej Lazanky lub Ostry – optymalne dla organizacji obozów dziecięcych, wycieczek szkolnych, zgrupowań sportowych i spotkań hobbystycznych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Obozy dla dzieci, Ośrodek wypoczynkowy, Zielone szkoły
Wysłać wiadomość Zdeněk Počta
Imperial Karlovy Vary a. s.

Imperial Karlovy Vary a. s.

Hotel Imperial znajduje się na wzgórzu zwanym wzgórzem widokowym. Tworzy naturalną dominantę miasta a widok z jego okien dostarczy Państwu niezapomniane wrażenia z widoku na Karlove Vary, które zostały założone przez Ojca ojczyzny Karola IV. Hotel Imperial jest najlepszym hotelem w Czechach.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hotel w kąpielach Karlove Vary
Wysłać wiadomość Imperial Karlovy Vary a. s.
Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort oferuje luksus, niezapomniane przeżycia w środku przepięknej dzikiej przyrody Beskidów. Bečva Villa Resort to nowy ośrodek wypczynkowe, który został zbudowany w roku 2006 – 2008. Resort znajduje się pomiędzy Prostředni i Horni Bečvou.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wczasy Beskidy, Zakwaterowanie Beskidy, Zakwaterowanie w Beskidach
Wysłać wiadomość Bečva Villa Resort

Vlasta Vávrovská

Centra rekreacyjne
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Vlasta Vávrovská
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.