Drewno budowlane i deski

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 19 w sumie 286
DYAS.EU, a.s.

DYAS.EU, a.s.

Firma zajmująca się produkcją sklejek stolarskich, multipleksów, sklejek foliowanych, listew ramowych, wytłoczek profilowanych, sklejek przeciw hałasowych oraz kolejnych płyt sklejkowych z łuszczonych fornirów bukowych. Możliwość opracowania wszystkich produktów w wersji z obniżoną palnością.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.dyas.eu  
nasze produkty: Sklejka bukowa, Sklejka z obniżoną palnością
Wysłać wiadomość DYAS.EU, a.s.
COMMODUM, spol. s r.o.

COMMODUM, spol. s r.o.

Nasze szczero czeska firma z powodzeniem działa na rynku krajowym i zagranicznym już od roku 1988. Naszym głównym programem jest produkcja schodów, płotów, drewnianych płytek okładzinowych oraz podłogowych, w produkcji zleceniowej to głównie domy drewniane, domki weekendowe z ociepleniem lub bez ocieplenia.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Schody, Schody drewniane, Schody drewniane
Wysłać wiadomość COMMODUM, spol. s r.o.
PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s.

PLOMA, s.a. jest swoim programem podpierającym, produkcją materiałów sklejkowych, wybitnym producentem materiałów wielkopowierzchniowych w Republice Czeskiej. Program produkcyjny tworzą sklejki i płyty, ich modyfikacje oraz materiał fornirowy. Tradycja produkcji od roku 1907.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Płyty fornirowe, Płyty sklejkowe, Płyty stolarskie
Wysłać wiadomość PLOMA, a.s.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Blumenfeld oferuje sprzedaż tarcicy ślusarskiej i egzotycznej, pryzmy klejone i konstrukcyjne ( KVH, BSH ), panele okładzinowe i podłogowe, spoiny szczelinowe, biodeski. Sprzedaż materiałów wielkopowierzchniowych – płyty stolarskie, sklejki, lamina, OSB, DTD, MFP, MDF i płyty fornirowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Materiały drewniane, Tarcica
Wysłać wiadomość Weyland Holz spol. s r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spółka JACER-CZ, a. s. zajmuje się produkcją i sprzedażą drewna opałowego (pakowane luzem lub w worach raszowych), sprzedażą budowlanej, konstrukcyjnej (słupy, dyle, deski, tyczki) i paletowej tarcicy. Jesteśmy stabilnym i długoletnim producentem palet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewno opałowe
Wysłać wiadomość JACER - CZ, a.s.
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Produkcja tarcicy budowlanej oraz kolejnych wyrobów tartacznych, rżniemy okrąglaki świerkowe, szlifujemy narzędzia tnące w naszej szlifiarni. Produkujemy wyżarżania dla domów z bali oraz budynków. Okrąglaki przeznaczone do produkcji tarcicy budowlanej odkorowywujemy i skracamy na własnej linii manipulacyjnej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Tarcica budowlana
Wysłać wiadomość WOOD-FOREST GROUP a.s.
Ing. Štefan Madaj

Ing. Štefan Madaj

Produkujemy i dostarczamy świerkowe i sosnowe spoiny szczelinowe z surowców skandynawskich. Oferujemy skandynawską tarcicę świerkową i sosnową, płyty klejone, lamelki, brykiety drewniane, płyty masywne i wielkopowierzchniowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Spoiny szczelinowe
Wysłać wiadomość Ing. Štefan Madaj
Solidbuy s.r.o.

Solidbuy s.r.o.

Import tarcicy oraz produktów z egzotycznych mas drzewnych. Chodzi głównie o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, merbau, melas, havea. Następnie dostarczamy europryzmy, tarcicę, parkiety, płyty tarasowe oraz okładziny. Europryzmy oraz masywne podłogi drewniane.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Deski tarasowe, Meble ogrodowe Teak
Wysłać wiadomość Solidbuy s.r.o.
P + K Lišty s.r.o.

P + K Lišty s.r.o.

Nasza spółka P+K Lišty Sp. z o.o. została założona w roku 1997 i zajmuje się produkcją listew profilowych. Nasz asortyment rozdzielony jest do sześciu kategorii według sposobu wykorzystania: listwy obrazowe, podłogowe, płaskie kryjące, profilowe kryjące, rogowe i listy meblowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Listwy obrazowe
Wysłać wiadomość P + K Lišty s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.