Drewno

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 403
Stavounie-CZ, s.r.o.

Stavounie-CZ, s.r.o.

Produkujemy opakowania drewniane, skrzynie przewozowe, kontenery przewozowe, skrzynie transportowe i przewozowe, pakowania ochronne dla kraju i eksportu. Impregnujemy cieplnie wszystkie opakowania drewniane według FAO. Produkujemy opakowania wszystkich typów i wielkości dla wszystkich rodzai transportu.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Impregnacja ciśnieniowa drewna, Pakowanie towaru do eksportu, Opakowania przemysłowe, Skrzynie przewozowe, Skrzynie transportowe, Transport towaru
Wysłać wiadomość Stavounie-CZ, s.r.o.
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Nasza spółka udziela serwis w dziedzinie pierwszorzędnej obróbki fornirów. Głównym programem produkcyjnym są elementy łączone z forniru. Kolejnym naszym produktem są metrykalne zwoje fornirowe do produkcji krawędzi. Oferujemy sprzedaż szerokiego asortymentu fornirów łącznie z egzotycznymi.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Deski z płyty wiórowej, Elementy łączone ze forniru, Tapicerowane zestawy siedzeniowe
Wysłać wiadomość Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Nasza spółka oferuje polowania za opłatą, usługi w myślistwie, usługi leśnicze w ramach opieki o las i polowanie, dolesianie razem z dostawką sadzonek, wydobycie drewnia oraz jego skup, transport drewna, doradztwo w dziedzinie leśnictwa, fachowe zarządzanie lasem, wynajęcie lasu.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Polowania za opłatą, Realizacja ogrodów, Skup i sprzedaż drewna
Wysłać wiadomość Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s.

PLOMA, s.a. jest swoim programem podpierającym, produkcją materiałów sklejkowych, wybitnym producentem materiałów wielkopowierzchniowych w Republice Czeskiej. Program produkcyjny tworzą sklejki i płyty, ich modyfikacje oraz materiał fornirowy. Tradycja produkcji od roku 1907.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Płyty fornirowe, Płyty sklejkowe, Płyty stolarskie
Wysłać wiadomość PLOMA, a.s.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Blumenfeld oferuje sprzedaż tarcicy ślusarskiej i egzotycznej, pryzmy klejone i konstrukcyjne ( KVH, BSH ), panele okładzinowe i podłogowe, spoiny szczelinowe, biodeski. Sprzedaż materiałów wielkopowierzchniowych – płyty stolarskie, sklejki, lamina, OSB, DTD, MFP, MDF i płyty fornirowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Materiały drewniane, Tarcica
Wysłać wiadomość Weyland Holz spol. s r.o.
MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, Sp. z o.o zajmuje się sprzedażem drewna, skupem drewna od pozostałych właścicieli lasów i hodowaniem oraz następującym sprzedażem sadzonek. Sprzedaż drewna urzeczywistniamy w wszystkich klasach grubości i jakości w kompozycji drewna świerk, sosna, modrzew, buk w długościach 2- 14 m.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Polowanie za opłatą, Sprzedaż i zakup drewna
Wysłać wiadomość MP LESY, spol. s r.o.
SAJL, s.r.o.

SAJL, s.r.o.

Nasza spółka SAJL produkuje drewniane opakowania, głównie palety drewniane EUR, jednodrogowe palety drewniane oraz nietypowe palety drewniane. Materiały do produkcji palet skrócamy na precyzyjnych pilarkach skracających.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety drewniane EUR
Wysłać wiadomość SAJL, s.r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spółka JACER-CZ, a. s. zajmuje się produkcją i sprzedażą drewna opałowego (pakowane luzem lub w worach raszowych), sprzedażą budowlanej, konstrukcyjnej (słupy, dyle, deski, tyczki) i paletowej tarcicy. Jesteśmy stabilnym i długoletnim producentem palet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewno opałowe
Wysłać wiadomość JACER - CZ, a.s.
Miloš Falta - pracovní podložky

Miloš Falta - pracovní podložky

Nasza firma zajmuje się specyficzną produkcją drewnianych podkładek roboczych przeznaczonych dla wszystkich typów wibropras. Nie boimy się powiedzieć, że należymy do najlepszych producentów tego asortymentu na świecie. Kierujemy się hasłem, że zadowolony klient to najlepsza reklama na świecie. .
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewniane podkładki robocze
Wysłać wiadomość Miloš Falta - pracovní podložky
Ing. Štefan Madaj

Ing. Štefan Madaj

Produkujemy i dostarczamy świerkowe i sosnowe spoiny szczelinowe z surowców skandynawskich. Oferujemy skandynawską tarcicę świerkową i sosnową, płyty klejone, lamelki, brykiety drewniane, płyty masywne i wielkopowierzchniowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Spoiny szczelinowe
Wysłać wiadomość Ing. Štefan Madaj
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.