Goldsmith - aj

Tutaj 11 znajdują się sekcje w których jest 1 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 120
ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.

ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.

Stuletnia tradycja produkcji czeskich pereł szklanych. Szeroki wybór kolorów oraz kształtów i największa oferta na świecie. Specjalna technologia. Produkty perłowe prezentujące szczyt w branży. Oferta obejmuje perły woskowane, perły szlifowane, miks pereł oraz biżuterię szklanną.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.estrella-es.com  
nasze produkty: Koraliki Czeskie, Koraliki neonowe, Nietypowe koraliki
Wysłać wiadomość ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.
FABOS s.r.o.

FABOS s.r.o.

Do naszego asortymentu należą spinki do krawatów, medale, odznaki, prasowane elementy biżuteryjne, naszyjniki, łańcuszki, kolczyki, pierścienie, kulki czeskie, koraliki czeskie, koraliki szlifowane, koraliki ściskane, perły lampowe, elementy ze strasu, sztyfy, igły i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biżuteria z kryształami Swarovski, Czeska biżuteria, Hurtownia z Crystals from Swarovski, Koraliki czeskie, Produkcja biżuterii, Produkcja biżuterii na zamówienie
Wysłać wiadomość FABOS s.r.o.
Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

MINERAL METAL to hurtownia z biżuterią oraz produktami z kamieni półszlachetnych, próbkami minerałów dla kolekcjonerów, surowcami oraz półfabrykatami z kamieni szlachetnych. Towar sami importujemy z całego świata. Oferujemy bardzo dogodne ceny hurtowe oraz zniżki ilościowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biżuteria z kamieni półszlachetnych, Kamienie dla uzdrowicieli, Kamienie szlachetne i minerały, Kamienie szlachetne jako prezenty upominkowe, Produkty z kamieni szlachetnych
Wysłać wiadomość Jaroslav Kubík - MINERAL METAL
G & B beads, s.r.o.

G & B beads, s.r.o.

Jesteśmy czołowym producentem czeskich oryginalnych pereł szklanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo perły szlifowane żarem, perły ściskane, perły skoszone, oryginalne perły lampowe oraz biżuterię szklaną.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Szklane perły
Wysłać wiadomość G & B beads, s.r.o.
Zakoglass s.r.o.

Zakoglass s.r.o.

Nasza spółka zajmuje się produkcją i zdobieniem szlifowanych koralików i kształtów szklanych. Szlifowane koraliki szklane ( koraliki ogniowe ) dostarczamy w wszystkich odcieniach kolorystycznych, w wielkościach 3 – 18 mm.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Gniecione koraliki, Koraliki Czeskie, Szlifowane koraliki szklane
Wysłać wiadomość Zakoglass s.r.o.
RIAL

RIAL

Zajmujemy się produkcją biżuterii strassu, lanej oraz metalowej. Modna biżuteria. Biżuteria weselna. Biżuteria na dzień powszechny. Produkcja biżuterii z minerałów. Biżuteria z szkła. Dodatki szklane firm Preciosa i Swarovski.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Strassu biżuteria
Wysłać wiadomość RIAL
COLLEGIUM Trade, s. r. o.

COLLEGIUM Trade, s. r. o.

Produkcja biżuterii z modnymi trendami, biżuteria szklana, biżuteria ekskluzywna, biżuteria ślubna. Biżuteria dla okazji wieczorowych i dziennych, z klejnotów oferujemy naszyjniki, bransolety, kolczyki i pierścień w oryginalnym designie i bardzo wysokiej jakości opracowania.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biżuteria szklana
Wysłać wiadomość COLLEGIUM Trade, s. r. o.
INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

Jesteśmy jedną z najsilniejszych oraz najstalszych spółek w Republice Czeskiej, od roku 1995. Hurtowy oraz detaliczny sprzedaż diamentów. Specjalizujemy się na sprzedaż i doradztwo w dziedzinie diamentów inwestycyjnych. Pracujemy z najbardziej wartościowymi certyfikatami GIA i HRD.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Diamanty inwestycyjne
Wysłać wiadomość INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DIAMOND TRADE CENTER a.s.

Firma DTS prowadzi sprzedaż wysokiej jakości diamentów do lokowania funduszów. Diamenty z międzynarodowym certyfikatem pochodzą wprost z izraelskiego zakładu do obróbki diamentów. Diamenty inwestycyjne służą do kumulacji Państwa majątku, nie podlegają żadnej ewidencji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Diamenty inwestycyjne
Wysłać wiadomość DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Hana Skřítecká

Hana Skřítecká

Goldsmith - aj
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Hana Skřítecká
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.