Materiały medyczne

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 66
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i eksportem plastików. Stosujemy technologie wyciskania i wtryskiwania plastików. Produkujemy budowlane profile plastikowe do docieplania, płyty gipsowo-kartonowe, tynkowe; rury zabezpieczające, mikro-rurki, przewody plastikowe do wentylacji, węże, drobne wytłoczki.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.mat-plasty.pl  
nasze produkty: Mikrorurki do instalacji mikrokabli, Plastikowe profile budowlane, Przewody plastikowe do wentylacji, Rury zabezpieczające
Wysłać wiadomość MATEICIUC a.s.
PANEP s.r.o.

PANEP s.r.o.

Bandaże, produkty służące do opatrywania ran produkowane z gazy i włókniny, sterylne pakiety do zabiegów ambulatoryjnych, jednorazowe pakiety operacyjne PANEP STERISET, ściągacze, fartuchy operacyjne i dodatki ochronne, jednorazowe prześcieradła.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.panep.cz  
nasze produkty: Pakiety operacyjne, Pokrycia operacyjne
Wysłać wiadomość PANEP s.r.o.
MEDICA FILTER spol. s r.o.

MEDICA FILTER spol. s r.o.

Czeski producent oraz dostawca środków zdrowotnych. Szeroki asortyment zawiera zestawy opyracyjne oraz ambulancyjne, aspirątory opereacyjne oraz ubrania operacyjne. Bandaże, opatruji, tampony, kompresje, plastery. Następnie oferujemy ubrania zdrowotne, płaszcze lekarskie, ubrania z elementami ostrzegawczymi i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Płaszcze operacyjne, Spodenki ortopedyczne, Zestawy operacyjne
Wysłać wiadomość MEDICA FILTER spol. s r.o.
svorto.cz s.r.o.

svorto.cz s.r.o.

Produkujemy wkładki ortopedyczne dla nóg płaskich wzdłuż i na poprzek, indywidualne władki ortopedyczne na zlecenie, wkładki specjalne i sportowe, pomoce ortopedyczne dla nóg – korektory, podnapiętki, bandaże, serduszka. Sprzedajemy żelowe pomoce ortopedyczne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Obuwie dziecięce, Wkładki ortopedyczne
Wysłać wiadomość svorto.cz s.r.o.
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. działa w wielu państwach na całym świecie. Jesteśmy nastawieni na działania połączone z projektowaniem, dostarczaniem, czynnością walidacyjną i serwisem budynków do technologii wymagających ( pomieszczenia czyste ) w dziedzinach wykorzystania takich jak farmacja, chemia, elektrotechnika, służba zdrowia itp.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Budowanie pomieszczeń zdrowotnych, Czyste pomieszczenia dla farmacji, Pomieszczenia czyste na klucz, Wyposażenie laboratoriów
Wysłać wiadomość BLOCK a.s.
BIOPHYS, spol. s r.o.

BIOPHYS, spol. s r.o.

Aparaty, sera, odczynniki i inne produkty dla laboratoriów medycznych. Meble lekarskie oraz kolejne wyposażenie placówek medycznych i instytutów opieki socjalnej. Dostawca urządzeń medycznych i wyposażenia.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Meble lekarskie dla instytutów medycznych
Wysłać wiadomość BIOPHYS, spol. s r.o.
ProSpon, spol. s r.o

ProSpon, spol. s r.o

Projekty, rozwój, produkcja i dystrybucja narzędzi oraz implantatów dla ortopedii, traumatologii, chirurgii oraz produkcji maszynowej. Nasza firma została założona w roku 1992, nasze produkty dostarczamy do państwowych i prywatnych insytutów zdrowotnych w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Rosji i Francji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Stabilizatory zewnętrzne
Wysłać wiadomość ProSpon, spol. s r.o
ORTOTIKA, s.r.o.

ORTOTIKA, s.r.o.

Produkujemy skuteczny w leczeniu sprzęt ortopedyczny do indywidualnego zastosowania. Przy jego zastosowaniu można leczyć wady wrodzone i nabyte u dzieci, zwłaszcza skoliozę. Unieruchomienie po przebytych wypadkach lub operacjach. W naszej ofercie znajduje się obuwie zdrowotne, seryjnie produkowany sprzęt ortopedyczny i inne pomoce zdrowotne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Skolioza, Sprzęt ortopedyczny
Wysłać wiadomość ORTOTIKA, s.r.o.
INVAZ s.r.o.

INVAZ s.r.o.

Sprzedajemy i produkujemy zapotrzebowania opatrunkowe, gazy, bandaże, tekstylia i pomoce robocze. Nasze produkty posiadają certyfikat ČSN EN ISO 13485 / 2003. E – shop materiałów opatrunkowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Bandaże hydrofilne
Wysłać wiadomość INVAZ s.r.o.
PD clean construction s.r.o.

PD clean construction s.r.o.

Specjalizujemy się na realizację czystych przestrzeni łącznie z zapewnieniem wszystkich elementów potrzebnych dla czystych przestrzeni. Dostawka jakościowych czystych przestrzeni przeznaczonych dla wszystkich obszarów przemysłowych (farmaceutyczny, slużba zdrowia, chemiczny i inne). Realizacje w Republice Czeskiej i w zagranicy.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czyste przestrzenie, Realizacja czystych przestrzeni pod klucz, Wyposażenie laboratoriów
Wysłać wiadomość PD clean construction s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.