Narzędzia lekarskie

 
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna
Pokazuje firmy 18 w sumie 57
Biomag

Biomag

Rozwój i produkcja opatentowanej 3D impulsowej magnetoterapii Biomag. Lecznicze i rehabilitacyjne urządzenia magnetoterapii impulsowej Biomag są dużym nabytkiem służby zdrowia oraz opieki domowej. Produkty magnetoterapii Biomag istnieją na rynku w dwudziestu krajach świata.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.biomag-magnetoterapia.pl  
nasze produkty: Magnetoterapia, Urządzenia magnetoterapii
Wysłać wiadomość Biomag
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. działa w wielu państwach na całym świecie. Jesteśmy nastawieni na działania połączone z projektowaniem, dostarczaniem, czynnością walidacyjną i serwisem budynków do technologii wymagających ( pomieszczenia czyste ) w dziedzinach wykorzystania takich jak farmacja, chemia, elektrotechnika, służba zdrowia itp.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Budowanie pomieszczeń zdrowotnych, Czyste pomieszczenia dla farmacji, Pomieszczenia czyste na klucz, Wyposażenie laboratoriów
Wysłać wiadomość BLOCK a.s.
BIOPHYS, spol. s r.o.

BIOPHYS, spol. s r.o.

Aparaty, sera, odczynniki i inne produkty dla laboratoriów medycznych. Meble lekarskie oraz kolejne wyposażenie placówek medycznych i instytutów opieki socjalnej. Dostawca urządzeń medycznych i wyposażenia.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Meble lekarskie dla instytutów medycznych
Wysłać wiadomość BIOPHYS, spol. s r.o.
MEDILA spol.s r.o.

MEDILA spol.s r.o.

Sprzedaż aparatów fizjoterapeutycznych oraz lekarsko-kosmetycznych, sprzedaż wyposażenia balneologicznego, serrwis urządzeń służby zdrowia, osądzenie stanu technicznego produktu, rewizje przyrządów podłączonych na stało oraz ruchomych przyrządów zdrowotnych czy urządzeń łaźniowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Częstotliwość radiowa, Kryo derm prestige
Wysłać wiadomość MEDILA spol.s r.o.
ProSpon, spol. s r.o

ProSpon, spol. s r.o

Projekty, rozwój, produkcja i dystrybucja narzędzi oraz implantatów dla ortopedii, traumatologii, chirurgii oraz produkcji maszynowej. Nasza firma została założona w roku 1992, nasze produkty dostarczamy do państwowych i prywatnych insytutów zdrowotnych w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Rosji i Francji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Stabilizatory zewnętrzne
Wysłać wiadomość ProSpon, spol. s r.o
ORTOTIKA, s.r.o.

ORTOTIKA, s.r.o.

Produkujemy skuteczny w leczeniu sprzęt ortopedyczny do indywidualnego zastosowania. Przy jego zastosowaniu można leczyć wady wrodzone i nabyte u dzieci, zwłaszcza skoliozę. Unieruchomienie po przebytych wypadkach lub operacjach. W naszej ofercie znajduje się obuwie zdrowotne, seryjnie produkowany sprzęt ortopedyczny i inne pomoce zdrowotne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Skolioza, Sprzęt ortopedyczny
Wysłać wiadomość ORTOTIKA, s.r.o.
BTL zdravotnická technika, a.s.

BTL zdravotnická technika, a.s.

Nasza firma zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą sprzętu medycznego do rehabilitacji, kardiologii, ginekologii, medycyny estetycznej i innych specjalności medycyny. W chwili obecnej należy do największych dostawców sprzętu medycznego w Czeskiej Republice.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Sprzęt medyczny
Wysłać wiadomość BTL zdravotnická technika, a.s.
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.