Odlewy z żeliwa szarego

 
Strona   1
Pokazuje firmy 19 w sumie 9
MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group s.a. jest spółką matką dla grupy czterech zakładów przeważnie charakteru maszynowego i odlewniczego. Poszczególne spółki w dużej mierze uczestniczą w ściąganiu zagranicznego kapitału do regionu, duża cześć produkcji jest przeznaczona na eksport.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Ciśnieniowe formy odlewnicze, CNC obróbka materiału, Kosiarki bębnowe, Kosiarki do trawy, Kosiarki Mountfield, Kosiarki mulczujące, Kosiarki ogrodowe, Maszyny jednocelowe, Odlewnie, Odlewy, Odlewy z żeliwa szarego, Stopy aluminium, Stopy cynku, Urządzenia do dystrybucji CNG, Wytapianie, Żeliwo, Żeliwo sferoidalne
Wysłać wiadomość MOTOR JIKOV Group a.s.
Ernst Leopold s.r.o.

Ernst Leopold s.r.o.

Ernst Leopold jest tradycyjnym producentem odlewów z żeliwa szarego, żeliwa sferoidalnego i stali z nastawieniem na produkcję drobnicową i małoseryjną. Z naszych zdolności produkcyjnych, możliwości i wydajności korzystają klienci z rozmaitych gałęzi przemysłowych z całego świata.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odlewy stalowe, Odlewy z żeliwa szarego
Wysłać wiadomość Ernst Leopold s.r.o.
FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.

FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.

Nasza odlewnia żeliwa szarego specjalizuje się na produkcję odlewów z żeliwa szarego według EN GJL-150, EN GJL-200, EN GJL-250. Produkcja roczna odlewni waha się około 16 000 ton żeliwa szarego. Odlewy porusząją się głównie w kategorii ciężkościwej od 1-70 kg.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odlewnia żeliwa szarego, Odlewy z żeliwa szarego, Żeliwo szare
Wysłać wiadomość FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
EVOLUTA s.r.o.

EVOLUTA s.r.o.

Specjalizacja: dostawy odlewów, odkuwków, modeli, dybli, opracowanie dokumentacji wykresowej, kształtowanie, symulacje 3D, programowanie CNC, produkcja maszynowa, obróbka, konstrukcje spawane, obróbka powierzchniowa, malowanie, ocynkowanie, zapewnianie dostaw półfabrykatów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odlewy z żeliwa szarego
Wysłać wiadomość EVOLUTA s.r.o.
ZPS-SLÉVÁRNA a.s.

ZPS-SLÉVÁRNA a.s.

ZPS ODLEWNIA, s. a. produkuje odlewy z żeliwa szarego oraz odlewy z żeliwa sferoidalnego. Odlewnia ma ponad 90-letnią tradycję. Podstawową czynnością jest produkcja odlewów, produkcja modeli, obróbka odlewów, cieplne opracowanie odlewów, usługi laboratoryjne i transport.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odlewy z żeliwa szarego, Odlewy z żeliwa sferoidalnego
Wysłać wiadomość ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
TOS - MET spol. s r.o.

TOS - MET spol. s r.o.

Nasza odlewnia oferuje produkcję odlewów z żeliwa szarego według EN 1561 i odlewy z żeliwa sferoidalnego jakości według EN 1563, obróbka i wyżarzanie odlewów, produkcja urządzeń modelowych. Nasz zakład posiada maszyny natryskujące, wytapialnię i rdzeniownię.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odlewy z żeliwa sferoidalnego, Odlewy z żeliwa szarego
Wysłać wiadomość TOS - MET spol. s r.o.
Slévárna Dolní Benešov, s.r.o.

Slévárna Dolní Benešov, s.r.o.

Odlewnia Dolní Benešov sp.z o.o. wykonuje odlewy z żeliwa szarego i żeliwa sferoidalnego, modele i urządzenia do produkcji modeli, statory, bloki silników, skrzynie biegów i elementy skrzyni biegów, pompy, kołnierze, rury żeliwne, elementy z żeliwa, wielokrążki, rolki i zderzaki.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odlewy z żeliwa szarego
Wysłać wiadomość Slévárna Dolní Benešov, s.r.o.

Slévárna KHGM, s.r.o.

Odlewy z żeliwa szarego
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Slévárna KHGM, s.r.o.

JK PRESTIGE TRADING s.r.o.

Odlewy z żeliwa szarego

Wysłać wiadomość JK PRESTIGE TRADING s.r.o.
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.