Papier i produkty z papieru

Tutaj 15 znajdują się sekcje w których jest 2 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 395
PRONTRA, s.r.o.

PRONTRA, s.r.o.

Produkcja worków papierowych. Worki papierowe otwarte, klejone i z wentylem bez nadruku i z nadrukiem. Papiery woskowane i odporne na przesiąkanie tłuszczu odpowiednie do pakowania artykułów spożywczych, produktów maszynowych, towarów konsumpcyjnych. Półpergamin, papier jedwabny, kraft bielony i szary ( nie bielony ).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Papier pakowy, Papier woskowany, Worki papierowe
Wysłać wiadomość PRONTRA, s.r.o.
EPOS spol. s r.o.

EPOS spol. s r.o.

Firma zajmująca się przetworzenieniem papieru termicznego do rolek, formularzy oraz kartek przeznaczonych do urządzeń rejestracyjnych i notujących, ocertyfikowanie ISO 9001:2001. Produkcja małych rólek do tachografów cyfrowych, bankomatów, automatów parkingowych, biletów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.eposprint.cz  
nasze produkty: Rólki do tachografów cyfrowych
Wysłać wiadomość EPOS spol. s r.o.
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Zajmujemy się sprowadzaniem oraz dystrybucją szerokiej oferty pomocy do pisania oraz przedmiotów upominkowych. Długopisy reklamowe, wieczne pióra, pióra ceramiczne, komplety upominkowe i inne. Zapewniamy dostawy dla agencji reklamowych oraz hurtowni ze zniżką ilościową. Przedmioty reklamowe – nadruk.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Długopisy reklamowe
Wysłać wiadomość ADORE s.r.o.
HART tašky, s.r.o.

HART tašky, s.r.o.

Produkcja toreb papierowych w wykonaniu luksusowym z bawełnianymi uchwytami, maszynowo produkowane torby papierowe z płaskimi i skręcanymi uchwytami, torby i opakowania do wina, firmowe segregatory na zamówienie, sprzedaż toreb papierowych bianco i opakowań, nadruki na torbach bianco z zastosowaniem technologii sitodruku.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Segregatory z mechanizmem kółkowym, Torby z papieru
Wysłać wiadomość HART tašky, s.r.o.
Petr Pultar - NIKI

Petr Pultar - NIKI

Nasza spółka zajmuje się sprzedażem papierowych materiałów higienicznych. Chodzi głównie o papier toaletowy oraz przemysłowe ręczniki papierowe. Dostarczamy ręczniki ZZ, prześcieradła papierowe dla szpitali, chusteczki papierowe oraz serwetki papierowe. Produkujemy woreczki papierowe oraz papier pakowy.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cięcie papieru, Woreczki papierowe
Wysłać wiadomość Petr Pultar - NIKI
Merida Hradec Králové, s.r.o.

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Dostarczamy całkowity asortyment artykułów użytkowch, głównie chodzi o dozowniki mydła, zasobniki ręczników papierowych, osuszarki do rąk, orzeźwiacze powietrza, mydła w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy, sprzęt do sprzątania i chemię.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Dozowniki mydła, Odkurzacz profesjonalny Merida, Zasobniki do papierowych ręczników, Magazynki papieru toaletowego
Wysłać wiadomość Merida Hradec Králové, s.r.o.
Agentura-D, s.r.o.

Agentura-D, s.r.o.

Produkcja, rozwój w zgodzie z ISO 9001 : tabliczki z aluminium, ze stali nierdzewnej i mosiądzu, PVC, tworzywa sztuczne, papier, panele sterujące przyrządów, naklejki, folie do klawiatury, znaczki dla psów i znaczki ewidencyjne, etykiety, systemy informacyjne, wytrawianie, grawerowanie, dziurkowanie i lakierowanie UV.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Naklejki, Sitodruk, Tabliczki ze stali nierdzewnej
Wysłać wiadomość Agentura-D, s.r.o.
Czech Pack, spol. s r.o.

Czech Pack, spol. s r.o.

Producent papierowych taśm klejących, które są niezawodne, całkowicie w harmonii z naturą i w dogodnych cenach.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.czechpack.cz  
nasze produkty: Fleksodruk, taśmy klejące z nadrukiem, Papierowe taśmy klejące
Wysłać wiadomość Czech Pack, spol. s r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY s.a. działa w przemyśle papierniczym w dziedzinie obróbki papieru. Specjalizujemy się na produkcję ekologicznych materiałów wypełniających, fiksacyjnych i pakunkowych o strukturze plastra miodu, jak również Fixboard ® - palet, boksów transportowych. W tej produkcji zaliczamy się do czołowych producentów Europy środkowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biała korkowa tablica magnetyczna, Kątowniki tekturowe, Palety tekturowe, Papier o strukturze plastra miodu, Płyty Fixboard, Przewozowe boksy tekturowe
Wysłać wiadomość MELECKY a.s.
LITOBAL s.r.o.

LITOBAL s.r.o.

Jesteśmy specjalnie nastawieni na produkcję opakowań papierowych, torebek, woreczków i kartonów według wymagań i rozmiarów. Produkujemy specyficzne opakowania papierowe takie jak np. papier do pakowania w rolkach, handlarskie woreczki papierowe, papierowe woreczki na zapakowanie drugiego śniadania lub podwieczorku, woreczki papierowe do Hot-Dogów i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Torby papierowe prezent
Wysłać wiadomość LITOBAL s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.