Papier i produkty z papieru

Tutaj 15 znajdują się sekcje w których jest 2 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 395
HART tašky, s.r.o.

HART tašky, s.r.o.

Produkcja toreb papierowych w wykonaniu luksusowym z bawełnianymi uchwytami, maszynowo produkowane torby papierowe z płaskimi i skręcanymi uchwytami, torby i opakowania do wina, firmowe segregatory na zamówienie, sprzedaż toreb papierowych bianco i opakowań, nadruki na torbach bianco z zastosowaniem technologii sitodruku.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Segregatory z mechanizmem kółkowym, Torby z papieru
Wysłać wiadomość HART tašky, s.r.o.
Petr Pultar - NIKI

Petr Pultar - NIKI

Nasza spółka zajmuje się sprzedażem papierowych materiałów higienicznych. Chodzi głównie o papier toaletowy oraz przemysłowe ręczniki papierowe. Dostarczamy ręczniki ZZ, prześcieradła papierowe dla szpitali, chusteczki papierowe oraz serwetki papierowe. Produkujemy woreczki papierowe oraz papier pakowy.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cięcie papieru, Woreczki papierowe
Wysłać wiadomość Petr Pultar - NIKI
Merida Hradec Králové, s.r.o.

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Dostarczamy całkowity asortyment artykułów użytkowch, głównie chodzi o dozowniki mydła, zasobniki ręczników papierowych, osuszarki do rąk, orzeźwiacze powietrza, mydła w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy, sprzęt do sprzątania i chemię.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Dozowniki mydła, Odkurzacz profesjonalny Merida, Zasobniki do papierowych ręczników, Magazynki papieru toaletowego
Wysłać wiadomość Merida Hradec Králové, s.r.o.
Czech Pack, spol. s r.o.

Czech Pack, spol. s r.o.

Producent papierowych taśm klejących, które są niezawodne, całkowicie w harmonii z naturą i w dogodnych cenach.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.czechpack.cz  
nasze produkty: Fleksodruk, taśmy klejące z nadrukiem, Papierowe taśmy klejące
Wysłać wiadomość Czech Pack, spol. s r.o.
Agentura-D, s.r.o.

Agentura-D, s.r.o.

Produkcja, rozwój w zgodzie z ISO 9001 : tabliczki z aluminium, ze stali nierdzewnej i mosiądzu, PVC, tworzywa sztuczne, papier, panele sterujące przyrządów, naklejki, folie do klawiatury, znaczki dla psów i znaczki ewidencyjne, etykiety, systemy informacyjne, wytrawianie, grawerowanie, dziurkowanie i lakierowanie UV.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Naklejki, Sitodruk, Tabliczki ze stali nierdzewnej
Wysłać wiadomość Agentura-D, s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY s.a. działa w przemyśle papierniczym w dziedzinie obróbki papieru. Specjalizujemy się na produkcję ekologicznych materiałów wypełniających, fiksacyjnych i pakunkowych o strukturze plastra miodu, jak również Fixboard ® - palet, boksów transportowych. W tej produkcji zaliczamy się do czołowych producentów Europy środkowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biała korkowa tablica magnetyczna, Kątowniki tekturowe, Palety tekturowe, Papier o strukturze plastra miodu, Płyty Fixboard, Przewozowe boksy tekturowe
Wysłać wiadomość MELECKY a.s.
PRONTRA, s.r.o.

PRONTRA, s.r.o.

Produkcja worków papierowych. Worki papierowe otwarte, klejone i z wentylem bez nadruku i z nadrukiem. Papiery woskowane i odporne na przesiąkanie tłuszczu odpowiednie do pakowania artykułów spożywczych, produktów maszynowych, towarów konsumpcyjnych. Półpergamin, papier jedwabny, kraft bielony i szary ( nie bielony ).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Papier pakowy, Papier woskowany, Worki papierowe
Wysłać wiadomość PRONTRA, s.r.o.
EPOS spol. s r.o.

EPOS spol. s r.o.

Firma zajmująca się przetworzenieniem papieru termicznego do rolek, formularzy oraz kartek przeznaczonych do urządzeń rejestracyjnych i notujących, ocertyfikowanie ISO 9001:2001. Produkcja małych rólek do tachografów cyfrowych, bankomatów, automatów parkingowych, biletów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.papirshop.cz  
nasze produkty: Rólki do tachografów cyfrowych
Wysłać wiadomość EPOS spol. s r.o.
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Zajmujemy się sprowadzaniem oraz dystrybucją szerokiej oferty pomocy do pisania oraz przedmiotów upominkowych. Długopisy reklamowe, wieczne pióra, pióra ceramiczne, komplety upominkowe i inne. Zapewniamy dostawy dla agencji reklamowych oraz hurtowni ze zniżką ilościową. Przedmioty reklamowe – nadruk.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Długopisy reklamowe
Wysłać wiadomość ADORE s.r.o.
LORIKA CZ s.r.o.

LORIKA CZ s.r.o.

Głównym programem produkcyjnym naszej spółki jest rozwiązywanie higieny przemysłowej oraz personalnej – czyściwa przemysłowe, maty przeciwzmęczeniowe oraz przeciwpoślizgowe, krzesła robocze Werksitz, taśmy do wyznaczania, ubrania ochronne, drutowe rękawice robocze ESD oraz preparaty dezynfekcyjne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Antystatyczne rękawice robocze, Artykuły higieniczne, Dozowniki mydła, Ergonomia siedzenia, Kosze na śmieci, Krzesła robocze, Papierowe czyściwa przemysłowe, Podłogowe taśmy do wyznaczania, Przemysłowe maty przeciwzmęczeniowe, Taśmy do wyznaczania, Wejściowe maty czyszczące
Wysłać wiadomość LORIKA CZ s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.