Pielęgnacja ciała

 
Strona   1 2 3 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 26
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Strony dla kobiet i mężczyzn poświęcone problemom zdrowotnym współczesnego wieku: klimakterium, dolegliwości ginekologiczne, dolegliwości menstruacyjne, reumatyzm i zapalenia, problemy seksualne, schorzenia prostaty. Możliwość bezpośredniego zakupu poszczególnych produktów w sklepie elektronicznym.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.vegall.cz  
nasze produkty: Przeciw klimakterium Sarapis Soja, Sarapis dla mężczyzn
Wysłać wiadomość VEGALL Pharma s.r.o.
ALFIDA s.r.o.

ALFIDA s.r.o.

Nasza spółka oferuje materace zdrowotne Amethyst Bio-Mat, które prezentują nowoczesną technologię leczniczą oraz Alkal-Life, prezentującą zaawansowaną technologicznie czyszczącą oraz jonizującą jednostkę do opracowania wody.
Pokaż na mapie   Strona www.: richwayeu.com  
nasze produkty: Antyalergiczny materac, Jonizator wody, Leczenia światłem podczerwieni, Mata podczerwieni, Termo pas
Wysłać wiadomość ALFIDA s.r.o.
Pacific Direct, s.r.o.

Pacific Direct, s.r.o.

Producent i dostawca kosmetyków hotelowych, dodatków łazienkowych i pokojowych oraz zestawów podróżnych. Kosmetyki markowe i logowane, produkcja na zlecenie, rozwój nowej formulacji według wymagań klienta. Przedstawicielstwo całoświatowe. Dostarczamy do ponad 100 krajów świata.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.pacificdirect.cz  
nasze produkty: Dodatki hotelowe, Kosmetyki hotelowe, Produkcja kosmetyki na zamówienie
Wysłać wiadomość Pacific Direct, s.r.o.
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Firma Pleva zajmuje się opracowaniem jakościowych lekarskich produktów pszczelich, które znajdą zastosowanie w kosmetykach oraz suplementach diety. Obecnie posiadamy najszerszy asortyment. Oferujemy krople z propolisem, pasty do zębow, maście, żele, kremy, mleczka do cery, szampony, wody do włosów, mydła, miody, miodówkę oraz wina miodowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kremy miodowe do cery
Wysłać wiadomość Léčivé včelí produkty Pleva
EKOVUK MEDI, s.r.o

EKOVUK MEDI, s.r.o

Nasza spółka oferuje urządzenia do celów leczniczych. Urządzenia nadają się do dużych ośrodków rehabilitacyjnych lub dla klientów pojedynczych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny na urządzenia PNEUVEN. Transport urządzeń gdziekolwiek po Republice Czeskiej i Słowacji, przeszkolenie obsługi.

nasze produkty: Urządzenie do domowego drenażu limfatycznego, Urządzenie wielofunkcyjne do presoterapii i terapii bańkowej (wakuoterapii)
Wysłać wiadomość EKOVUK MEDI, s.r.o
Petr Rulc - KC

Petr Rulc - KC

Firma Petr Rulc specjalizuje się na rozwój, produkcję i dystrybucję suplementów żywnościowych oraz preparatów kosmetycznych. Dlatego wszystkie nasze wyroby nie posiadają żadnych efektów ubocznych czy niepożądanych, oraz znajdą szeroki zakres wykorzystania.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Produkcja naturalnych preparatów kosmetycznych, Symbi-lakt ®
Wysłać wiadomość Petr Rulc - KC
ASTRID COSMETICS, a.s.

ASTRID COSMETICS, a.s.

Astrid do tradycyjny czeski producent kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery i naskórka na całym ciele, w szczególności kosmetyki do opalania (kremy do cery, olejki, sun spraye, mleczko do opalania), kosmetyki do pielęgnacji nóg i do warg.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Mleczko do opalania
Wysłać wiadomość ASTRID COSMETICS, a.s.
ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION, s. a. zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażem kosmetyków aptecznych, środków zdrowotnych oraz suplementów odżywczych. Specjalizujemy się na preparaty do ochrony przed promieniowaniem słonecznym - altermed sun i panthenol, do opieki dzieci, stawów i innych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Panthenol Spray
Wysłać wiadomość ALTERMED CORPORATION a.s.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Produkcja aparatów kosmetycznych marki NIODE, regularne dostawki materiałów konsumpcyjnych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wielka oferta akcesoriów, intensywne szkolenia pracy z aparatami, działalność handlowa.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Usuwanie cellulitu, Vacupress
Wysłać wiadomość NIODE s.r.o.
DATURA s.r.o.

DATURA s.r.o.

Oferujemy Państwu całościową opiekę o cerę i ciało, która zawiera: podstawową kosmetyczną pielęgnację, specjalne dogłębne programy omładzające, usuwanie pigmentacji i innych wad, włączne z pryszczami, kocowanie ciała, usuwanie cellulitis, ultradźwiękową liposukcję, fototerapię.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Liposukcja ultradźwiękiem
Wysłać wiadomość DATURA s.r.o.
Strona   1 2 3 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.