Produkcja spożywcza

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

Makarony (49)
 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 106
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Spółka rodzinna NOMINAL od początku swej działalności (*1993) nastawiona jest do produkcji naturalnych artykułów spożywczych, które są odpowiednie do utrzymywania zdrowego stylu życia oraz artykułów spożywczych bez zawartości glutenu. Duży nacisk kładziemy na jakość zastosowanych surowców. Część surowców pochodzi z własnej produkcji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Jaglana kasza zbożowa Nomina BIO, Kasza z cerealiów Nomina, Mąka bezglutenowa NOMIX
Wysłać wiadomość NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Krnovská škrobárna spol. s r.o.

Krnovská škrobárna spol. s r.o.

Fabryka do produkcji skrobi w Krnowie należy między największych producentów skrobi pszennej w Europie Środkowej. Ponad stuletnia tradycja w produkcji skrob, zastosowanie najnowocześniejszej technologii i urządzeń, gwarantuje pierwszorzędną jakość wyrobów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Gluten pszeniczny, Proszek kremowy o smaku waniliowym, Skrobia pszenna Tritest BT, Skrobia pszenna bez glutenu
Wysłać wiadomość Krnovská škrobárna spol. s r.o.
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy włoskie paluszki GRISSINI, wieloziarniste paluszki graham, sypane paluszki włoskie, włoskie paluszki sezam, Paluszki Opawskie z smakiem czosnek, ser, ser i chilli oraz z smakiem słoniny.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Paluszki grahamki, Paluszki Grissini, Paluszki o smaku serowym
Wysłać wiadomość PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
CATUS spol. s r.o.

CATUS spol. s r.o.

Produkujemy mieszanki rozpuszczalne do przyrządzenia ciepłych i chłodzonych napoi, desery w proszku, preparatów witaminowych oraz specjalnych produktów modyfikowanych nutrycyjnie. Mieszanki rozpuszczalne produkujemy również na zlecenie. Spółka posiada certyfikat ISO 9001:2000.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Napoje
Wysłać wiadomość CATUS spol. s r.o.
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

Zakład rodzinny OPAC sp.z o.o. produkuje pieczywo o przedłużonym okresie spożycia oraz wyroby z półki zdrowej żywności. Specjalizujemy się w produkcji według własnych receptur - herbatników wieloziarnistych, herbatników bezglutenowych i niskokalorycznych herbatników z wysoką zawartością błonnika .
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Pełnoziarniste herbatniki zbożowe
Wysłać wiadomość OPAC s.r.o.
JiPO - CZ s.r.o.

JiPO - CZ s.r.o.

Jesteśmy producentami czeskiej specjalności, klasycznych wafli uzdrowiskowych. Obecnie nasza spółka rozwozi swoje produkty po całej Republice Czeskiej, głównie do miejsc odwiedzanych przez turystów krajowych czy zagranicznych. Nasze wafle stały się tradycyjnym prezentem dla przyjaciół czy rodziny.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Tradycyjne wafle uzdrowiskowe
Wysłać wiadomość JiPO - CZ s.r.o.
VÁHALA a spol. s r.o.

VÁHALA a spol. s r.o.

Firma Váhala a spol. nastawiona jest na produkcję i sprzedaż specjalności mięsnych, jak na przykład: kształtowane szynki, pasztetu według oryginalnych przepisów, mięsa wędzonego, wyrobów pieczonych, wyrobów z galarety. Prawie wszystkie produkty firmy Váhala a spol. produkowane są w postaci bezglutenowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Szynka wyborowa
Wysłać wiadomość VÁHALA a spol. s r.o.
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Figurki czekoladowe i pralinki. Produkujemy 80 rodzai figurek i ponad 40 rodzai nadziewanych pralinek, które na pewno zaspokoją każdego miłośnika słodkiej pokusy. Ciekawą nowością są czekoladowe CD, pralinki lub życzenia z nadrukiem według pożądań klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Figurki czekoladowe
Wysłać wiadomość ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
TANY, spol. s r.o.

TANY, spol. s r.o.

Firma TANY, sp. z o.o. to nowoczesna spółka, która w Nýrsku w roku 1992 wznowiła produkcję serów topionych. Jedynym programem produkcyjnym spółki jest produkcja serów topionych w idealnej do rozcierania konsystencji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Sery topione
Wysłać wiadomość TANY, spol. s r.o.
Miloš Křeček KK, s.r.o.

Miloš Křeček KK, s.r.o.

Nasza firma zajmuje się produkcją mięsa i przetworów mięsnych. Następnie zapewniamy dostawy mięsa drobiowego, wędlin i mrożonek. Zaopatrujemy w produkty mięsne restauracje, hotele, botele (hotel na statku), szkoły, przedszkola, jadalnie i inne obiekty gastronomiczne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drób chłodzony, Mięso wędliny - zaopatrzanie
Wysłać wiadomość Miloš Křeček KK, s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.