Zdunowie

 
Strona   1 2 3 4 Następna
Pokazuje firmy 19 w sumie 34
KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce

KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce

Recykling odpadów metalurgicznych w dziedzinie metalurgii kolorowej. Produkcja dodatków surowcowych dla stalownictwa i metalurgii kolorowej. Wielkoseryjna produkcja elementów dla obróbki maszynowej. Produkcja urządzeń odbiorczych dla paliw stałych KVS MORAVIA – kuchenki, piece i kotły.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.kvs-ekodivize.cz  
nasze produkty: Kocioł na paliwo stałe, Kuchenka na drewno, Kuchenka na paliwa stałe, Kuchenka na paliwo stałe, Kuchenka z wymiennikiem, Piece na paliwo stałe, Piec na drewno
Wysłać wiadomość KVS EKODIVIZE a.s - pobočný závod Dvorce
Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Atmos to czeska firma rodzinna oraz współcześnie jeden z największych producentów europejskich kotłów na paliwo stałe. Kotły na paliwo stałe – ciepłowodne gazyfikujące kotły na drewno i węgiel, od mocy 15 aż 100 KW, zautomatyzowane kotły na pelety.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kombinowane kotły na drewno, pellety i olej, Kotły do gazyfikacji, Kotły gazujące na węgiel i drewno, Kotły na paliwo stałe, Kotły na peletki, Kotły ze spalaniem dolnym ATMOS, Palnik na pellet Atmos
Wysłać wiadomość Jaroslav Cankař a syn ATMOS
ABX, spol. s r.o.

ABX, spol. s r.o.

Produkcja i sprzedaż: piecyki kominkowe, piece kachlowe, kuchenki blaszane, wkłady kominkowe. Wybrane typy piecyków kominkowych i kachlowych osadzone są wkładem żeliwnym lub umożliwiają instalację wymiennika ciepłowodnego.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Piece kuchenne, Piecyki kominkowe, Wkładki kominkowe z wymiennikiem
Wysłać wiadomość ABX, spol. s r.o.
BLAZE HARMONY s.r.o.

BLAZE HARMONY s.r.o.

Spółka BLAZE HARMONY zajmuje się rozwojem i produkcją kominków spalających bio-alkohol, które do swojej działalności nie wymagają komina. Nowoczesny lub tradycyjny design predysponuje komin do instalacji do każdego wnętrza.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kominki bez komina
Wysłać wiadomość BLAZE HARMONY s.r.o.
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Nasza firma zajmuje się produkcją sprzętu grzewczego i posiada ponad 50-letnie doświadczenia w tej dziedzinie. Produkujemy kotły na paliwa stałe do 50 kW, kotły gazujące, piece łazienkowe do ogrzewania wody, wkłady kominkowe, kotły na peletki, ogrzewanie lokalne, w kooperacji – stalowe pokrywy produktów, wykończenie powierzchni.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kotły na pelety, Kotły na drewno
Wysłać wiadomość OPOP spol. s r. o.
Strona   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.