Środki komunikacji i przewozy

Tutaj 18 znajdują się sekcje w których jest 90 podsekcji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 3150 w sumie 192
Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s.

Rieter CZ s.a jest częścią szwajcarskiego koncernu przemysłowego Rieter, którego historia sięga aż do roku 1795. Obecnie koncern ten posiada 15 000 pracowników na 70 miejscach świata. Aktywności koncertu dzielimy do dwu dziedzin. Textile systems i Automotive systems.
nasze produkty: Elementy wewnętrzne do samochodów osobowych i dostawczych, Kable, Maszyny do przewijania, Montaż łożysek kulkowych i podestów, Narzędzia do kształtowania, Obróbka elementów sześciennych, Opracowanie elementów rotacyjnych, Produkcja elementów blaszanych i grup, Produkcja elementów dla maszyn tekstylnych, Produkcja narzędzi, Produkcja pasów z materiału Habasit, Roboty montażowe, Roboty rozwojowe, Rozwój narzędzi i elementów, Skrzynie elektryczne, Tekstylne maszyny przędzalnicze
Wysłać wiadomość Rieter CZ a.s.
TENZOVÁHY, s.r.o.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Produkujemy wagi samochodowe, wagi bezobsługowe do ważenia w trakcie jazdy, wagi pomostowe, przenośne wagi dla policji i do kontrolnego ważenia, wagi dla zakładów testujących i Stacji Kontroli Pojazdów, wagi dla przejść granicznych, ważenie przy niskiej prędkości – LSWIM i przy wysokiej prędkości - HSWIM, wagi do ładowarek.
nasze produkty: Wagi przenośne, Wagi samochodowe, Ważenie pojazdów
Wysłać wiadomość TENZOVÁHY, s.r.o.
MIFER, s.r.o.

MIFER, s.r.o.

Produkujemy wytłoczki plastikowe poprzez kształtowanie próżniowe, na 12 prasach do kształtowania próżniowego, z maksymalną powierzchnią do kształtowania 2 x 2 metry i wysokością ciągu do 730 mm. Produkcja elementów przez zginanie liniowe do maksymalnej długości zginania 3 metry. Klejenie i spawanie plastików ultradźwiękiem.
nasze produkty: Wytłoczki z plastiku
Wysłać wiadomość MIFER, s.r.o.
KUTIFEL s.r.o.

KUTIFEL s.r.o.

Produkcja ręczna i maszynowa uszczelek samochodowych i przemysłowych. Uszczelki samochodowe pod cylindry, do układów ssania i wydechu, pod zawory wentyli, wanny olejowe, pompy wodne, gaźniki do wszystkich typów samochodów włącznie samochodów zabytkowych.
nasze produkty: Produkcja uszczelek płaskich, Uszczelki płaskie
Wysłać wiadomość KUTIFEL s.r.o.
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Produkujemy konstrukcje stalowe, hangary, hale do magazynów, hale produkcyjne, stajnie dla bydła, hale do jazdy konnnej, schronienia magazynowe do rolnictwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wieże widokowe oraz wózki lotniskowe.
nasze produkty: Wózki lotniskowe
Wysłać wiadomość Opravny Telč, a.s.
KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Produkujemy kontenery mieszkalne, sanitarne i magazynowe. Produkujemy kontenery w trzech kategoriach: kontener standartowy C3, kontener ekonomiczny E3, budownicze moduły przestrzenne. Ramy wszystkich typów standartowo wyprodukowane są z stali z ocynkowaniem żarowym.
nasze produkty: Kontener mieszkalny, Kontenery sanitarne
Wysłać wiadomość KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.
Auto - Poly spol. s r.o.

Auto - Poly spol. s r.o.

Auto - Poly, Sp. z o.o. powstała w roku 1992, swoją działalność rozpoczęliśmy sprzedażem pojazdów marki Skoda w areale w Pradze na Harfie oraz w Przibrami. W roku 2002 otworzono autosalon oraz serwis. Od roku 2005 zajmujemy się sprzedażem i serwisem użytkowych pojazdów Volkswagen.
nasze produkty: Samochody dostawcze Volkswagen, Skoda auto Praga
Wysłać wiadomość Auto - Poly spol. s r.o.
AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

Przez nas obsługiwany system monitoringu jest przeznaczony zarówno do zabezpieczenia pojazdów jak i dla zarządzania flotą pojazdów w dziedzinie logistyki związanej z obsługą pojazdu. System ze swymi poszczególnymi częściami obejmuje kompleksowo problematykę zabezpieczenia pojazdów oraz różne zastosowania w logistyce.
nasze produkty: Elektroniczna książka jazd, GPS monitoring pojazdów
Wysłać wiadomość AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.
M.G.P. spol. s r.o.

M.G.P. spol. s r.o.

Nasza firma zajmuje się zakupem, dystrybucją oraz transportem umownym preparatów radioaktywnych oraz chemikaliów przeznaczonych do wykorzystania w medycynie, nauce, badaniach, technice oraz narzędzi przezanczonych do detekcji promieniowania jonizującego. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008.
nasze produkty: Środki radioaktywne, Radiologia, Środki cieniujące, Transport środków radioaktywnych
Wysłać wiadomość M.G.P. spol. s r.o.
STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.

STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.

Produkcja, sprzedaż, montaż i wypożyczalnia urządzeń podnośnikowych – wyciągów osobowo-towarowych, platform roboczych, ławek podwieszanych, specjalnych i permanencyjnych wyciągów. Nasze produkty osiągają dane i jakość renomowanych producentów światowych.
nasze produkty: Ławki podwieszane, Platformy robocze, Wyciągi budowlane
Wysłać wiadomość STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.
Franck m.d. SPOLEČNOST PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU

Franck m.d. SPOLEČNOST PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU

Franck m.d. spółka transportu międzynarodowego. Oferujemy transport morski, kontenerowy, lotniczy, samochodowy, przesyłki detaliczne, usługi zbiorcze, spedycja, ubezpieczenie przesyłek. Nasza spółka została założona w Zlinie na początku roku 1999.
nasze produkty: Spedycja Czeska, Transport z i do Republiki Czeskiej
Wysłać wiadomość Franck m.d. SPOLEČNOST PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU
HWT s.r.o.

HWT s.r.o.

HWT s.r.o. jest czeską spółką, która produkuje hale składane, hale produkcyjne, hale magazynowe, hangary, hale do jazdy konnej, namioty wielkoformatowe, party namioty, przydaszki. Realizujemy projekty, produkcję, montaże, rekonstrukcje, budowę pod klucz oraz finansowanie hali, hangarów oraz party namiotów.
nasze produkty: Hale składane, Hale stalowe
Wysłać wiadomość HWT s.r.o.
DOBRÉ PNEU s.r.o.

DOBRÉ PNEU s.r.o.

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców opon w Republice Czeskiej i na Słowacji. Oferujemy opony Barum, Continental, Bridgestone, Firestone, Nexen i kolejne. Zapewniamy eksport i import wraz z tanim transportem. Nie zwlekajcie z kontaktowaniem nas i z popytem.
nasze produkty: Opony Barum, Opony zimowe
Wysłać wiadomość DOBRÉ PNEU s.r.o.
Prestar, s. r. o.

Prestar, s. r. o.

Prestar sp. z o.o. jest firmą z branży maszynowej zajmująca się produkcją sprzętu do podnoczenia ciężarów. W szczególności chodzi o maszyny służące do manipulacji z ciężarami, do ich przemieszczania ewentualnie do otaczania. Sprzęt naszej produkcji może być podwieszany do dźwigu, lub pracuje samodzielnie.
nasze produkty: Manipulatory do kontenerów, Sprzęt do manipulacji, Stoły obrotowe, Trawersy
Wysłać wiadomość Prestar, s. r. o.
NEVA Západní Čechy s.r.o.

NEVA Západní Čechy s.r.o.

Firma NEVA Západní Čechy Sp. z o.o. została założona w roku 1999 jako następca firmy NEVA Group Sp. z o.o., która już od roku 1994 działa jako dealer sprzedaży samochodów ciężarowych marki DAF, holenderskiej spółki DAF Trucks N. V. dla regionu Czech Zachodnich.
nasze produkty: Ciężarówki DAF, Daf, Serwis ciężarówek DAF
Wysłać wiadomość NEVA Západní Čechy s.r.o.
APROKS, spol. s.r.o.

APROKS, spol. s.r.o.

Projekt, dostawa, montaż i wprowadzenie do eksploatacji mechanicznych zabezpieczeń – turnikety, szlabany, bramy, wysuwane ściany i słupki, systemy kasowe i biletowe do ośrodków sportowych, muzeum, stadionów, integracja systemowa, zautomatyzowanie procesów sterowania.
nasze produkty: Turnikiety wejściowe
Wysłać wiadomość APROKS, spol. s.r.o.
VÝTAHY Plzeň - Elex, s.r.o.

VÝTAHY Plzeň - Elex, s.r.o.

Głównym programem produkcyjnym jest produkcja standartowych, nietypowych i bardzo wyjątkowych luksusowych kabin windowych. Windy spełniają wszystkie przepisy bezpieczeństwa i są w pełni porównywalne z szczytowymi produktami z zagranicy.
nasze produkty: Windy
Wysłać wiadomość VÝTAHY Plzeň - Elex, s.r.o.
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Projekty, produkcja i roboty montażowe regałów magazynowych – regały stałe, regały półkowe, regały wspornikowe, regały ruchome, suwnice, magazyny piętrowe, meble z metalu. Wyposażenie archiwum, hal produkcyjnych i magazynów.
nasze produkty: Regały, Regały ruchome
Wysłać wiadomość Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Jesteśmy spółką, która dysponuje technologiami wtryskiwania PUR RIM, wolnego i szybkiego systemu PUR i wtryskiwania termoplastów. Oferujemy design, konstrukcję, lakierowanie (automatyczne i ręczne), montaż części. Dalej produkujemy kompozycje technologią PREPREG.
nasze produkty: Lakiernia automatyczna, Narzędziownia, Produkcja części karbonowych, Produkcja poliuretanów technologią RIM
Wysłać wiadomość BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
SAGITTA  s.r.o.

SAGITTA s.r.o.

Spedycja, dostarczanie przesyłek drogą powietrzną, dostarczanie przesyłek drogą morską, FCL, LCL, transport ciężarowy, transport jednostkowy, przeprowadzki międzynarodowe, usługi celne, INTRASTAT, TARIC, relocation, zezwolenia na pracę, na pobyt, reprezentowanie HMCL i W.E.C. Lines, doradztwo.
nasze produkty: Międzynarodowe przeprowadzki, Transport morski
Wysłać wiadomość SAGITTA  s.r.o.
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.