Stoły

 
Strona   1
Pokazuje firmy 19 w sumie 9
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Meble metalowe, szeroki wybór renomowanych producentów europejskich. Dostarczamy kartoteki, biletownice, skrzynie, sejfy, meble warsztatowe, regały, kontenery biurówe. Regały przesuwane, skrzynie żaruodporne. Nastawiamy się również na meble szkolne przeznaczone do szkół.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kartoteki metalowe, Meble do ordynacji, Meble metalowe, Meble warsztatowe, Metalowe szafy do ubrań, Sejfy
Wysłać wiadomość ENPRAG, s.r.o.
HON a.s.

HON a.s.

Produkcja i sprzedaż: meble biurowe i akcesoria, serwis związany z wymienioną dziedziną działalności. Udostępniamy oprogramowanie dla opracowania 3D projektów zestawów meblowych i miejsc pracy. Udostępniamy wsparcie sprzedaży dla naszych pośredników w danym obszarze.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: HOBIS Integral stoły, HOBIS kontenery, HOBIS Novel stoły, HOBIS Standard stoły, HOBIS szafy
Wysłać wiadomość HON a.s.
Prestar, s. r. o.

Prestar, s. r. o.

Prestar sp. z o.o. jest firmą z branży maszynowej zajmująca się produkcją sprzętu do podnoczenia ciężarów. W szczególności chodzi o maszyny służące do manipulacji z ciężarami, do ich przemieszczania ewentualnie do otaczania. Sprzęt naszej produkcji może być podwieszany do dźwigu, lub pracuje samodzielnie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Manipulatory do kontenerów, Sprzęt do manipulacji, Stoły obrotowe, Trawersy
Wysłać wiadomość Prestar, s. r. o.
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Produkcja wyrobów z stali nierdzewnej ŠPENDLIK to czeska firma produkcyjna nastawiona na rozwój, produkcję i sprzedaż sprzętu gastronomicznego – mebli nierdzewnych: stoły robocze, stoły zmywające, zmywaki, regały, rury kuchenne, półki, skrzynki podwieszane, skrzynie, wózki, zlewy, pulpity i kredensy.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.