G

GRANITOL akciová společnost

GRANITOL akciová společnost

Jesteśmy największym w ČR producentem rozdmuchiwanych folii PE i taśm do wiązania PP o tradycji dłuższej od 125 lat. Produkujemy folie LDPE i HDPE, folie do laminowania i worki, elastyczne opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu, woreczki, taśmy do wiązania PP. Na folii możemy wykonać nadruk nawet w 10 kolorach.
nasze produkty: Folie do pakowania grupowego, Folie do paletyzacji, Folie i worki laminowane, Folie perforowane, HDPE folie Mikroten, Opakowanie uniwersalne w 100% nadające się do recyklingu, PP taśmy wiążące, Woreczki foliowe
Wysłać wiadomość
GCE, s.r.o.

GCE, s.r.o.

Przedstawicielstwo handlowe grupy GCE GROUP dla Republiki Czeskiej oraz Słowacji. Urządzenia do zastosowania gazów technicznych. Butelkowe zawory zamykające oraz redukcyjne, palniki spawalnicze oraz nasady do cięcia, zestawy spawalnicze, panele redukcyjne, palniki maszynowe, palniki MIG/MAG/TIG.
nasze produkty: Bezpieczniki przeciwko uderzeniu wstecznemu, Butelkowa klapa redukcyjna, Maszynowy palnik do cięcia, Stacja redukcyjna, Zawór kombinowany, Zawór redukcyjny
Wysłać wiadomość
Glass Sphere, s.r.o.

Glass Sphere, s.r.o.

Oferujemy kulki szklane przeznaczone do celów technicznych oraz dekoracyjnych w wielkości od 0,05 mm do 900 mm. Kulki do zasypywania, izolacji, natryskiwania, wypełniania, do produkcji artystycznych i dekoracyjnych przedmiotów. Bardzo dokładnie okrągłe – szlifowane kulki, szklane pręty i pałeczki, pręty, kije, rury, wytłoczki, szkło borosilikatowe bezbarwne oraz kolorowe.
nasze produkty: Kulki szklane, Szklane rury, Szklane kule do wróżenia
Wysłać wiadomość
GAPA MB, s.r.o.

GAPA MB, s.r.o.

Produkujemy maty czyszczące, maty tekstylne, maty wejściowe, maty z aluminium oraz szczotkowe. Maty przeciwzmęczeniowe oraz ergonomiczne przeznaczone do przemysłu. Maty tekstylne z logiem firmy. Maty basenowe. Maty standartowe przeznaczone do domów jednorodzinnych oraz mieszkań. TOPWELL, OPENWELL, SHATWELL.
nasze produkty: Maty czyszczące, Rogoże, Wycieraczki wejściowe
Wysłać wiadomość
GarFen.cz,s.r.o.

GarFen.cz,s.r.o.

Produkujemy ślimakowe oraz hidrauliczne kontenery prasujące, maszyny zgniatające, kontenery do transportu i magazynowania odpadu czy innych substancji. Zapewniamy serwis pras i kontenerów wszelkich rodzai oraz doradztwo w dziedzinie zarządzania odpadami. Wykonujemy obróbkę CNC oraz produkcję metalową.
nasze produkty: CNC obrabianie, Kontenery prasujące
Wysłać wiadomość
GRM Systems s.r.o.

GRM Systems s.r.o.

Produkcja jakościowych epoksydowych żywic i usztywniaczy, dostawca materiałów kompozytowych oraz materiałów pomocniczych do ich wykonania. Rozwój systemów epoksydowych według zapotrzebowań klienta.
nasze produkty: Kleje epoksydowe, Systemy żywic i usztywniaczy epoksydowych
Wysłać wiadomość
Global Servis, spol. s r.o.

Global Servis, spol. s r.o.

Spółka GLOBAL SERVIS sp. z o.o. Chotebor zapewnia przygotowanie projektowe i techniczne, dostawy i montaż urządzeń technologicznych, linii produkcyjnych i systemów rurociągowych ze stali nierdzewnej włącznie towarzyszącej instalacji elektrycznej, pomiary, regulacja.
nasze produkty: Wyposażenie technologiczne mleczarni
Wysłać wiadomość
Green Energy Machine Product s.r.o.

Green Energy Machine Product s.r.o.

Nasza spółka jest producentem i dostawcą urządzeń do opracowania biomasy, takich jak prasa do peletek, łamarkę młotkową, rozdrabiarkę biomasy, suszarkę tarcicy drzewnej i biomasy. Następnie sprzedajemy piece i kotły na peletki.
nasze produkty: Peleciarki, Rozdrabiarki biomasy
Wysłać wiadomość
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identyfikacja w procesach produkcyjnych i w logistyce. Kody kreskowe – implementacja do systemów. Drukarki termiczne do drukowania etykiet samoprzylepnych. Materiały użytkowe dla druku – etykiety, TTR taśmy koloryzujące. Czytniki do kodów kreskowych. Mobilne terminale do gromadzenia danych.
nasze produkty: Czytniki do kodów kreskowych, Drukarki do etykiet, Etykiety RFID, Etykiety samoprzylepne, RTLS, Taśmy barwiące, Terminale do kodów kreskowych
Wysłać wiadomość
GEARSPECT GROUP a.s.

GEARSPECT GROUP a.s.

Produkujemy urządzenia obrabiające do uzębienia włącznie z otaczającymi szlifierkami CNC, frezarkami i dłutownicami do cylindrycznego i stożkowego uzębienia. Dalej produkujemy urządzenia pomiarowe do kompleksowego pomiaru wychyleń czołowego i stożkowego uzębienia. Oferujemy kooperację obróbki kształtowej.
nasze produkty: Obrabiarki do uzębienia, Przyrządy pomiarowe do uzębienia
Wysłać wiadomość
Glass innovation s.r.o.

Glass innovation s.r.o.

Na rynku europejskim jesteśmy czołową spółką, która zajmuje się kompletną realizacją technologii Hi-tech, elektrycznie przełączające szyby i folie ściemniające (PDLC folie i szyby). Całościową ofertę uzupełniają cało-aluminiowe ościeżnice i systemy cało-szklane.
nasze produkty: Elektrycznie przełączana i Ściemnialna folia, Inteligentne szkło, PDLC folie
Wysłać wiadomość
Gerste s.r.o.

Gerste s.r.o.

Zajmujemy się zakupem oraz sprzedażem roślinnych produktów rolniczych / mak niebieski, kmin, gorczyca itd/. Firma GERSTE Sp. z o.o. powstała w roku 2000 i włączyła do swej struktury organizacyjnej również firmę H&H Sp.z o.o. Chropyně a i biegle nawiązała do jej działalności.
nasze produkty: Nasiona gorczycy
Wysłać wiadomość
Geomine a.s.

Geomine a.s.

Produkujemy i rozwijamy probukty z blachy na zlecenie. Oferujemy kompletne usługi – perforowanie blachy, cięcie blachy laserem, krawędziowanie stali, spawanie punktowe, pemowanie, szlifowanie, lakierowanie, cynkowanie, kataforezję oraz roboty na prawie mimośrodkowej.
nasze produkty: Krawędziowanie blachy, Perforowanie blachy, Spawanie, Laserowe cięcie blachy
Wysłać wiadomość
GRIOS s.r.o.

GRIOS s.r.o.

GRIOS s.r.o. jest producentem wyrobów z drutu i produktów metalowych z orientacją na produkcję zleceniową wyposażenia sklepów, wyposażenia logistycznego oraz sztywników zasłon słonecznych do samochodów. Zajmuje się opracowaniem profili zwartych – laserowym cięciem rur.
nasze produkty: Laserowe opracowanie profili zamkniętych, Wyroby z drutu produkcja
Wysłać wiadomość
GENERI, s. r. o.

GENERI, s. r. o.

Firma produkuje i rozwija niewybuchowe urządzenia elektryczne, projektuje i całościowo realizuje systemy grzewcze oraz dostarcza niewybuchowe urządzenia oświetleniowe, skrzynki ochronne dla MaR, elementy grzewcze, niewybuchowe wtyczki i gniazdka oraz inne elementy odpowiednie do środowisk wybuchowych.
nasze produkty: Niewybuchowe urządzenia elektryczne, Niewybuchowe urządzenia oświetleniowe, Systemy grzewcze
Wysłać wiadomość
Guest House Lida

Guest House Lida

Oferujemy tanie noclegi ze śniadaniem w Pradze. Zakwaterowanie w pensjonacie rodzinnym w spokojnej dzielnicy wilowej w pobliżu historycznego centrum i basenu pływackiego. Tanie noclegi ze śniadaniem, kompleksową obsługą i darmowym podłączeniem do internetu. W pobliżu znajduje się centrum kongresowe.
nasze produkty: Tanie noclegi ze śniadaniem w Pradze, Tanie zakwaterowanie Praha 4
Wysłać wiadomość
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Nasza spółka wykonała elastyczną całość, której siła polega na stabilnej pozycji czeskiego producenta wraz z doskonałym zapleczem i największym udziałem na rynku w dwu oddziałach – rurociąg ściekowy z polipropylenu ( HT ) i rurociąg kanalizacyjny z PCV ( KG ).
nasze produkty: Rury kanalizacji z PCV, Systemy kanalizacji OSMA
Wysłać wiadomość
GANES, s. r.o.

GANES, s. r.o.

Do najważniejszych czynności spółki GANES zaliczamy sferę galwanotechniki i sferę gospodarstwa z odpadami z wiórową obróbką metali. Zapewniamy dostawy urządzeń, takich jak linie galwaniczne, dalej rozdrabniarki i wirówki wiórów metalowych, prasy do brykietowania i inne..
nasze produkty: Linie galwaniczne, Rozdrabniarki wiórów metalowych, Urządzenia do wysypywania, Wirówki do wiórów metalowych
Wysłać wiadomość
Greif Czech Republic a.s.

Greif Czech Republic a.s.

Produkcja i sprzedaż beczek łącznie z serwisem logistycznym to główna czynność spółki Greif Czech Republic s.a.. Wszystkie nasze produkty z wielkim zapasem spełniaja wszystkie ważne wymagania stanowione Prawem o opakowaniach oraz Prawem o odpadach.
nasze produkty: Beczki metalowe, Opakowania metalowe
Wysłać wiadomość
Gama Pardubice s.r.o.

Gama Pardubice s.r.o.

Nasza spółka specializuje się głównie na produkcję, dystrybucję oraz serwis granulatorów oraz maszyn przeznaczonych do czyszczenia zbóż oraz kukurydzy. Zajmujemy się również dystrybucją części zamiennych przeznaczonych do maszyn rolniczych, spożywczych oraz transportowych łącznie z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
nasze produkty: Granulator TL 700, Peleciarki
Wysłać wiadomość

Firmy czeskie

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnesy TMT a.s. Chrudim Projektowanie i produkcja maszyn i wyposażenia KORAN, spol. s r.o. Kowalstwo artystyczne ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o. Techniki przewozu opakowań
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.